wtorek, 14 lipca 2015

Dobre etui na telefon jak zrobić samemu?


Ze względu na to, że nowoczesne telefony, a przede wszystkim smartfony to urządzenia nie tylko funkcjonalne i przydatne, ale również kosztowne i podatne na uszkodzenia trzeba im zapewnić właściwą ochronę i warunki przechowywania. Dlatego też do bardzo przydatnych akcesoriów należy pokrowiec na telefon. Będzie on chronił prze drobnymi uszkodzeniami, takimi, jak zarysowania ekranu oraz zmniejszy ryzyko poważniejszych uszkodzeń. 

Etui można bez problemu dostać nawet w markecie. Będzie to jednak produkt wytwarzany masowo, po prostu jeden z wielu. Jeśli chcemy coś oryginalnego, to być może warto pomyśleć nad wykonaniem własnoręcznie pokrowca. 

Etui na telefon jak zrobić samemu? Będzie to z pewnością zadanie wymagające nieco wysiłku, ale przy odrobienie chęci, zdolności manualnych i wyobraźni jest to jak najbardziej możliwe. Można na przykład wykonać ozdobne etui z materiału, takiego jak frotte i podobne. Przy starannym wykonaniu można osiągnąć bardzo dobry efekt, a satysfakcja z własnoręcznie wykonanego pokrowca będzie gwarantowana.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza